Lezecká stěna

Pro nováčka i zkušeného lezce. Kdo nemá lezeckého parťáka, může využít čtyři samojistící zařízení. Pro nejmenší děti je připraven vyhrazený sektor, který je tvořen malbou zvířátek z pralesa. Motivuje děti, aby zdolaly celou stěnu až na vrchol. Boulderová stěna – lezení bez nutnosti partnera – jističe, leze se bez lana a z bezpečné výšky padá do matrace. Příjemné relax posezení v pytlech a vacích. Jako jediná stěna v Brně disponujeme oficiální cestou na rychlost, na které můžete vidět trénovat juniorského mistra světa Honzu Kříže či Adama Ondru. Sílu můžete prověřit a posílit na campus boardu či žebříku.zelený rámečekprovozni-rad-stena.pdf [PDF]

zelený rámečekprovozni-rad-stena-venku.pdf [PDF]

 • Vnitřní i venkovní stěny
 • Výška 16 m / 1000 m² / 62 linií
 • Cesta na rychlost
 • Boulderové lezení
 • 4 samojistící zařízení
 • Sektor pro nejmenší
 • 150 cest všech obtížností
 • 3 – 10 UIAA
 • Campus board
 • Příjemné posezení
 • Pravidelná obměna cest

Ceník

Kurzy lezení

1

Lezení pod dohledem instruktora pro jednu nebo dvě osoby
1 hodina výuky

Vhodné jak pro dospělé tak i pro děti.

Chceš si vyzkoušet lezení a zdolat celou 16 m stěnu až na vrchol? Naučit se lezeckou techniku a poznat první krůčky jak se leze?

Profesionální instruktoři Vás bezpečně zajistí a budou se Vám věnovat celou 1 hodinu čistého času stráveného na stěně.

V ceně je instruktor na 1 hod., vstup na lezeckou stěnu pro dvě osoby a veškerá potřebná lezecká výstroj.

Samostatně si pak můžete zkusit lezení na samojistícím zařízení, nebo bouldering – lezení na nízké 4 m stěně, kde Vás bezpečně jistí dopad do speciální matrace.

Cena: 1 – 2 osoby / 750 Kč

2

Základní kurz lezení Top Rope
2 hodiny výuky

V základním kurzu se účastníci seznámí s lezeckým sportem jako takovým, naučí se jeho základům a především se naučí ovládat jištění s vrchním lanem tzv. top ropem.

Po absolvování kurzu je každý účastník schopen navštěvovat lezeckou stěnu se svým spolulezcem, aniž by potřeboval pomoc instruktora.

Cena kurzu zahrnuje vstup na stěnu, vypůjčení kompletního lezeckého vybavení a dvě hodiny výuky s kvalifikovaným instruktorem.

Cena: 1 osoba / 990 Kč, 2 osoby / 1390 Kč

3

Kurz pro pokročilé, lezení na prvním konci lana
4 hod. výuky, 1 - 2 setkání

Vhodné pro všechny, kteří již mají osvojeny základy lezení na stěně a chtějí si rozšířit své znalosti. Určeno absolventům začátečnického kurzu, případně lezcům, kteří již mají zkušenosti ze stěny s lezením na vrchním laně „top rope“. Naučíte se, jak jistit prvolezce a sami vylezete cestu na prvním konci lana. Vyzkoušíte si chytání pádů a také si spadnete do lana.

Cena kurzu zahrnuje vstup na stěnu, vypůjčení kompletního lezeckého vybavení a čtyři hodiny výuky s kvalifikovaným instruktorem.

Cena: 2 osoby / 2590 Kč

4

Kurz trénink síly a techniky
6 hod. výuka, 2 - 3 setkání

Jak posunu svoji výkonnost na obtížnější stupeň?

Kurz vhodný pro osoby, které se zasekli na jednom stupni obtížnosti a neví si rady, jak se posunout dále.

Instruktor, který se specializuje na trénink výkonnosti Vás nejprve podrobí testu Vašich předností, ale také odkryje některé nedostatky. Podle toho Vám sestaví trénink na míru a ukáže názorně, jak správně posilovat tělo, prsty atd. V neposlední řadě odhalí neduhy ve Vaší zažité technice lezení a pomůže vyřešit nedostatky. Pomůže Vám i v případě psychického problému – strachu z výšky a obav z pádů. Závěrem sestaví tréninkový plán.

Cena: 1 osoba / 2670 Kč, 2 osoby / 3870 Kč

5

Skupinové lezení a tréninky
2 hod. lezení 4 - 8 lekcí

Skupinové lezení je ideální volbou nejen pro absolventy začátečnických lezeckých kurzů, kteří se chtějí zlepšovat v jištění, ale také pro pokročilé lezce, kteří se chtějí zlepšovat v technice lezení.

Cena kurzů, které probíhají pod dohledem kvalifikovaného instruktora, v sobě zahrnuje čtyři až osm dvouhodinových lekcí (dle Vašeho výběru), vstupné na stěnu a zapůjčení kompletního lezeckého vybavení.

Cena: 4 lekce 1150 Kč / 8 lekcí 1950 Kč

Ceník

Lezecké centrum
Jednorázové, časově neomezené vstupné.
Po-Pá do 14 h Po-Pá od 14 h
So, Ne a svátky
Dospělý 130 Kč 150 Kč
Student 100 Kč 120 Kč
Dítě do 15 let 70 Kč 80 Kč
Nelezoucí doprovod, jistič 50 Kč
Rodinné vstupné
2 rodiče + 1 dítě 330 Kč
2 rodiče + 2 děti 390 Kč
2 rodiče + 3 děti 450 Kč
Členská karta
Permanentky fungují na principu depozitního systému, tzn. částka se postupně odečítá ze zákaznické karty. Výše slevy závisí na výši vložené částky. Lze použít i na zapůjčení vybavení.
1000,- sleva 5%
2000,- sleva 7%
3000,- sleva 10%
5000,- sleva 15%
Půjčovna lezecké výstroje
Lano 50 Kč
Lezecké boty 50 Kč
Sedací úvazek 25 Kč
Karabina a jistítko 10 Kč
Magnéziový pytlík a maglajz 15 Kč
Sedák, lezečky, jistítko, magnézium 85 Kč
Kompletní výstroj 115 Kč

Fotogalerie

Ostatní sporty