Vnitřní lezecká stěna otevřena od 28.4.

dne 27. dubna 2020

Dodatek k platnému provoznímu řádu č.1 lezecká stěna

– opatření proti šíření onemocnění Covid-19.

Na lezecké stěně nadále platí „provozní řád č. 1 lezecké stěny“ ze dne 1.1.2020

Na základě usnesení vlády ČR a aktuálních opatřením proti šíření onemocnění COVID-19, jsou zákazníky lezeckého centra povinni dodržovat následující omezení.

V platnosti k 27.4.2020 následující:

  1. PROSTORY ŠATEN (převlékárna, prostory sprch a WC) UZAVŘENY. V provozu jsou pouze dámské a pánské toalety v přední části chodby.
  2. ZÁKÁZNÍCI JSOU POVINNI DODRŽOVAT POVINNÉ (2m) a to ve všech prostorách budovy. Do cest nastupujte „ob linii“.
  3. VSTUP DO BUDOVY UMOŽNĚN POUZE S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST, a to po celou dobu pobytu. V žádném případě si při výstupu na prvním nepomáhejte přidržováním lana v zubech.
  4. ZÁKAZNÍK JE POVINEN PROVÉST DEZINFEKCI RUKOU před vstupem na sportoviště a DEZINFEKCI OSOBNÍHO LEZECKÉHO VYBAVENÍ. Oba typy dezinfekcí (na ruce i povrchy) jsou k dispozici u vstupu.
  5. Uvnitř budovy jsou POVOLENY POUZE BALENÉ NÁPOJE A POTRAVINY. Pokud máte zájem o točený nápoj, případně občerstvení z baru použije výdejní okénko a zkonzumujte nápoje a případné občerstvení mimo budovu.
  6. Po celou otevírací dobu budeme větrat střešními okny a vstupními dveřmi, abychom zajistili maximální cirkulaci čerstvého vzduchu – NEZAVÍREJTE DVEŘE ANI OKNA. Přizpůsobte prosím volbu oděvu tomuto faktu.
  7. PŮJČOVNA LEZECKÉHO VYBAVENÍ OMEZENA. Vrácení vybavení bude řádně vydezinfikováno a odloženo k možnému použití následujícího dne.
  8. Dbejte pokynů obsluhy a nezdržujte se v prostorách recepce a výdejního okénka.

Nadále platí doporučení pro zákazníky:

Používejte dezinfekci preventivně i v průběhu Vaší návštěvy.

Doporučujeme používat osobní lezecké vybavení.

Doporučujeme dorazit již ve sportovním převlečení.

Prosíme, pokud cítíte i drobné dýchací obtíže, případně máte zvýšenou tělesnou teplotu, odložte svoji návštěvu v areálu!

Děkujeme za spolupráci 🙂

Ostatní sporty